Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Turowa Wola - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Czereśniowa

Mszczonów(Turowa Wola + 12 km)

239 900 zł983 m² 244,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w spokojnej okolicy - Mszczonów, ul. Czereśniowa Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Mszczonowa przy ul. Czereśniowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Górna

Jeżewice(Turowa Wola + 21 km)

410 000 zł6 800 m² 60,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 75 o powierzchni 6 800 m , położona w miejscowości Jeżewice, przy ul. Górnej, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lisna

Lisna(Turowa Wola + 10 km)

267 520 zł3 344 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3344m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zaręby

Zaręby(Turowa Wola + 22 km)

285 000 zł1 487 m² 191,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok. 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gąba

Gąba(Turowa Wola + 7 km)

187 434 zł1 602 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6320 Kompleks 7 działek budowlanych! Polecamy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni od 1602 m2 - 1750 m2 o szerokości 33 m w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Borszyce

Borszyce(Turowa Wola + 7 km)

88 000 zł7 283 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 512 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej - do doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stare Budy

Stare Budy(Turowa Wola + 21 km)

361 560 zł3 013 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 1103 Polecamy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działka budowlana z warunkami zabudowy, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 3013 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pniowe

Pniowe(Turowa Wola + 16 km)

370 000 zł12 390 m² 29,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy położona w malowniczej wsi Pniowe, gmina Puszcza Mariańska. Powierzchnia wynosi 12 390 m , z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suliszew

Suliszew(Turowa Wola + 15 km)

139 000 zł1 630 m² 85,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przestronna i położona w otulinie lasu działka budowlana w Suliszewie, 11 km od Skierniewic. Szukasz miejsca na dom, gdzie zawsze będzie cicho, spokojnie, nawet jesienią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Wycześniak

Wycześniak(Turowa Wola + 14 km)

221 540 zł11 077 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna O powierzchni 11077 M 2 W M.WYCZEŚNIAK GM.PUSZCZA MARIAŃSKA + udział w drodze. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Turowa Wola

Turowa Wola,łódzkie

1 100 000 zł550 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży wystawiamy, gospodarstwo sadownicze 12 ha w jednym kawałku o ładnej szerokości 170 m, cała posesja ogrodzona siatką. W skład wchodzi 10 hektarów sadu drzewa owocowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Turowa Wola

Turowa Wola,łódzkie

77 000 zł2 300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 2300 m.kw. znajdująca się w miejscowości Turowa Wola w gminie Kowiesy. Działka o numerze 111/1 ma kształt prostokąta. Jest.